Valentýn Trenýrky pro páry

PÁNSKÉ TRENÝRKY PUSA - L

Pánské trenýrky volného střihu s Valentýnským motivem pusinek Pohodlný a stylový kousek spodního prádla, který oceníte každý den nebo každou noc. Samozřejmostí je praktická zadní kapsička, jako u jiných našich modelů.

Celý popis
Varianta:
Cena
320 Kč
Dostupnost:
Skladem  4 ks
ks
Značka:

Skvělé a Vašemu zdraví prospěšné trenýrky české výroby, se kterými se stane hvězdou nejen na Valentýskou noc. Pánské trenýrky volného střihu zajišťují maximální pohodlí, ale jsou i stylové a praktické. Každý exemplář vzniká od návrhu přes střih a ruční šití v naší dílně nedaleko Čáslavi.

Trenýrky jsou vyrobeny z prvotřídního bavlněného plátna. Pro Váš komfort máme symboly s velikostní natištěné přímo na látce, takže Vás nečeká žádná nepříjemně škrábající cedulka. Jedinečný design zahrnuje naznačený poklopec, aby (Vás) nic netlačilo. Speciální střih se zadním klínem, díky kterému se trenýrky “nezařezávají” ale i tak v nich dokáže vyniknout Váš zadek. To oceníte jak při celodenním nošení, tak třeba pokud v nich rádi spíte či lenošíte po náročném dni. K tomu všemu mají praktickou kapsičku na zadní straně, ideální pro uložení Vašeho mobilního telefonu, dálkového ovladače či kapesníku :-).

S našimi pánskými trenýrkami budete nejen skvěle vypadat, ale také se budete cítit pohodlně

Tuto variantu v naší nabídce naleznete také v dámské variantě, ať spolu krásně ladíte - naleznete ji zde

Dostupné velikosti                Obvod boků

              S                                  75 - 84 cm

              M                                 85 - 91 cm

              L                                  91 - 97 cm

             XL                                 97 - 104 cm


Velikost zadní kapsičky: 9x10 cm.

Gramáž látky: 120g/m2

Velikost L