ČASTO KLADENÉ DOTAZY


Trenýrky - jakou si mám vybrat velikost ?

V profilu každých trenýrek naleznete velikostní tabulku. Její rozměry udávají, jak moc se může gumička roztáhnout. Měřte se tedy v místech, kde budete gumičku nosit. Jsou to boky, ne pas.


Dámské trenýrky - jaký je rozdíl ?

Dámské trenýrky mají stejný střih i materiál jako pánské. Jejich odlišností jsou o 3 cm kratší nohavičky a také mašlička.


Jocksy - jakou si mám vybrat velikost ?

Sportovní jocky, jak už z názvu vyplývá, jsou určeny na sportovní aktivity. Proto nejsou jejich gumičky příliš volné. Je to z důvodu, aby udržely při sportování vše na svém místě.

Máte-li raději volnější gumičky, volte větší velikosti.


Jocksy - jaká je velikost předního váčku ?

Jelikož se jedná o elastický materiál, je přední váček pro obě velikosti stejný. Tedy na výšku cca 20 cm - měřeno i s gumičkou v pase. Jeho šíře je cca 17 cm - záleží na roztažení gumičky.

Potřebujete-li velikost upravit, neváhejte nás kontaktovat viz odkaz KONTAKT.


Mohu zboží vrátit ?

Ano, nenošené zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. Prosíme Vás, pokud si budete zboží před vrácením zkoušet, tak pouze na spodní prádlo.


Jak objednávky posíláte?

Balíček zasíláme Zásilkovnou na vybranou pobočku, do Z Boxu, nebo k Vám na adresu. 

Při objednávce nad 1499 Kč neplatíte poštovné.


Zasíláte i do zahraničí?

Ano, aktuálně Vám zboží dokážeme odeslat do Polska, Německa, Slovenska. Pokud potřebujete zboží doručit i do jiné evropské země, zkuste nás kontaktovat, určitě se domluvíme - viz. KONTAKTY


Jak můžu zaplatit?

Doporučujeme platbu kartou, jelikož je nejjednodušší. Musíte mít ale v bance povolení na platby kartou. Nebojte se, vždy vám před platbou přijde ověřovací kód na Váš mobilní telefon od Vaší banky.

Nejjednodušší je ale platba QR kódem.