ČASTO KLADENÉ DOTAZY


Trenýrky - jakou si mám vybrat velikost ?

V profilu každých trenýrek naleznete velikostní tabulku. Její rozměry udávají, jak moc se může gumička roztáhnout. Měřte se tedy v místech, kde budete gumičku nosit. Jsou to boky, ne pas.


Dámské trenýrky - jaký je rozdíl ?

Dámské trenýrky mají stejný střih i materiál jako pánské. Jejich odlišností jsou o 3 cm kratší nohavičky a také mašlička.


Jocksy - jakou si mám vybrat velikost ?

Sportovní jocky, jak už z názvu vyplývá, jsou určeny na sportovní aktivity. Proto nejsou jejich gumičky příliš volné. Je to z důvodu, aby udržely při sportování vše na svém místě.

Máte-li radeji volnějsí gumičky, volte větší velikosti.


Jocksy - jaká je velikost předního váčku ?

Jelikož se jedná o elastický materiál, je přední váček pro obě velikosti stený. Tedy na výšku cca 20cm - měřeno i s gumičkou v pase. Jeho šíře je cca

17 cm - záleží na roztažení gumičky.

Potřebujete-li velikost upravit, neváhejte nás kontaktovat viz odkaz KONTAKT.


Mohu zboží vrátit ?

Ano, nenošené zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. Prosíme vás, pokud si budete zboží před vrácením zkoušet, tak pouze na spodní prádlo.


Jak objednávky posíláte?

Balíček zasíláme Českou poštou nebo Zásilkovnou oboje za 70 Kč. Také vám ho mohu poslat kurýrem DPD za 150 Kč.

Pro výběr pobočky Zásilkovny vám přijde po odeslání objednávky odkaz do mailu.

Při objednávce nad 1500 Kč neplatíte poštovné.


Zasíláte i do zahraníčí?

Ano, zasíláme do všech evropských zemí. Poštovné je kolem 150 Kč.


Jak můžu zaplatit?

Doporučujeme platbu kartou, jelikož je nejjednodušší. Musíte mít ale v bance povolení na platby kartou. Nebojte se, vždy vám před platbou přijde ověřovací kod na váš mobilní telefon.

Také můžete platit přes platební bránu PayPal. Jako dodatkové placení za objednávku můžete využít klasickou platbu na účet. Informace k ní vám přijdou po odeslání objednávky do mailu.


Mám obavy z platby předem.

Tak to opravdu nemusíte mít. Při platbě kartou, nebo PayPal je platba odeslána třetí straně a nám přijde na učet až po doručení zboží. Samozřejmě ponížena o 3% za tuto službu.